Aktualności

2019-11-28
Polskie Badania Marketingu Zintegrowanego

Oddajemy w Wasze ręce kompendium wiedzy o narzędziach marketingu zintegrowanego. Już 10 lat mija od momentu nawiązania współpracy pomiędzy Polskim Stowarzyszeniem Marketingu SMB a czołową firmą badań rynkowych Kantar Polska. Rezultatem tej współpracy jest coroczny Raport PBMZ (Polskie Badania Marketingu Zintegrowanego) realizowany w ramach projektu TGI (Target Group Index).
DLACZEGO RAPORT PBMZ JEST UNIKALNY ?
W Raporcie PBMZ odnajdujemy przede wszystkim ujętą syntetycznie wiedzę na temat efektywnego dotarcia do konsumentów przy wykorzystaniu narzędzi marketingu zintegrowanego, takich jak:
 Ulotki, przesyłki reklamowe
 SMS-y reklamowe
 Telefony reklamowe
 Infolinie i BOK
 Programy lojalnościowe
 E-maile reklamowe
Z Raportu dowiemy się tego, jak klienci reagują na przekaz zawarty w poszczególnych kanałach kontaktu, które grupy docelowe podejmują decyzje zakupowe i w oparciu o jakie przesłanki to czynią.
Dane prezentowane w Raporcie są odpowiedzią na zmieniające się  i różnorodne preferencje społeczne, w ramach których korzystanie z narzędzi marketingu zintegrowanego stało się istotną częścią każdej strategii komunikacji i zaangażowania konsumenta.
Odpowiednio zintegrowane działania marketingowe pozwalają na wykorzystanie potencjału wielu kanałów dotarcia do konsumentów w sposób bardziej czytelny i efektywny.
Kampanie prowadzone w różnych mediach kumulują siłę przekazu i  pozwalają na dotarcie do konsumenta na każdym etapie procesu zakupowego: budowania świadomości, zaznajamiania z ofertą produktu czy usługi, zachętą do zakupu i motywowaniem do interakcji.
Raport PBMZ to doskonała inwestycja w lepsze zrozumienie naszej branży i biznesu klienta. Dostarczy Wam argumentów, jak opracować efektywną strategię i skutecznie dotrzeć do potencjalnego klienta. Precyzyjna informacja i umiejętność korzystania z dostępnych kanałów komunikacji z docelowym klientem, to największy atut przy planowaniu kampanii marketingowej.
Uważnie analizujcie otrzymane dane, obserwujcie zmiany zachodzące na rynku ….
Powodzenia i samych sukcesów
więcej szczegółów na http://pbmz.smb.pl/

Plik do pobrania

Przeczytaj także

Nasi partnerzy

  • PIAP
  • Publicity
  • ecth logo