Aktualności

2009-03-02
Rusza I edycja konkursu TELEMARKETER ROKU

Nadszedł już czas na bardziej energiczne działania.....

Od dłuższego czasu wśród członków Grupy Telemarketingowej SMB trwały dyskusje na temat opracowania i wypromowania wspólnego dla branży Konkursu, w którym udział mogliby wziąć, tak przedstawiciele firm outsourcingowych, jak i pracownicy wewnętrznych call centers. Chodziło nam zarówno o integrację branży, jak również o poprawienie wizerunku zawodu telemarketera. Od lat borykamy się przecież z problemem właściwego postrzegania naszej branży. Stwierdziliśmy więc na forum Grupy Telemarketingowej SMB, że nadszedł już czas na bardziej energiczne działania.

Powołaliśmy Radę Programową, której zadaniem było opracowanie zasad Konkursu i przygotowanie kryteriów kandydatów na "Telemarketera Roku". W pierwszej edycji Konkursu zdecydowaliśmy się na wyłonienie zwycięzców w dwóch kategoriach:

  • sprzedaż
  • obsługa klienta

Zdajemy sobie oczywiście sprawę jakie ograniczenia niesie taki podział, lecz uznaliśmy, że na działania na większą skalę czas przyjdzie w roku następnym, wykorzystując doświadczenia pierwszej edycji. Rada Programowa powołała Jury Konkursu składające się z praktyków z branży, przedstawicieli firm telemarketingowych i centrów wewnętrznych. Nie stawiamy ograniczeń, co do liczby zgłaszanych przez firmę kandydatur. Zależy nam na wypromowaniu Konkursu wśród wszystkich firm, które świadczą usługi telemarketingowe, bądź wykorzystują własne struktury do takich działań. Liczymy, że zarazimy naszym pomysłem wszystkich, którym na sercu leży rozwój telemarketingu.

Do końca pierwszego kwartału zostanie zamknięty pierwszy etap Konkursu - zgłaszanie kandydatur. Aby zgłosić swoją kandydaturę należy pobrać formularz zgłoszeniowy ze strony ww.smb.pl i przesłać go do nas faksem (022/848 89 41) bądź wysłać skan maile: info@smb.pl.

Druga faza, około 1,5 miesiąca, to praca jury Konkursu z kandydatami. Następnie wyłonienie zwycięzców i ogłoszenie wyników.

Golden Arrow wydaje się imprezą wprost stworzoną by zaprezentować wyniki i nagrodzić zwycięzców. Tak więc do zobaczenia 26 czerwca w Fabryce Trzciny na rozdaniu nagród Konkursu "Telemarketer Roku 2009".

Maciej Wielkopolan, 

 Przewodniczący Grupy Telemarketingowej SMB

Więcej informacji na www.telemarketerroku.pl 

Plik do pobrania

Przeczytaj także

Nasi partnerzy

  • PIAP
  • Publicity
  • ecth logo