Członkowie SMB

Navegante Sp. Z o.o.

Navegante Sp. z o.o.
ul. Jana Matejki
635 - 064 Rzeszów

Hubert Ferenc – CEO
M: + 48 572906380  
E: hubert.ferenc@navegante.pl      

 

Navegante Sp. Z o.o. to agencja interaktywna zajmująca się pozyskiwaniem leadów oraz marketingiem dla firm z każdej branży oraz tworzy własne narzędzie dla optymalizacji konwersji na stronach sprzedażowych dostępne dla każdego.

Marketing:

Realizujemy kompleksowe kampanie marketingowe począwszy od zaprojektowania i stworzenia strony internetowej, poprzez content marketing, reklamę AdWords i Facebook kończywszy na obsłudze social mediów.

Nasz sposób pozyskiwania leadów jest zgodny z obowiązującymi obecnie przepisami prawa i zgodny z wytycznymi RODO. Współpraca z nami na tym polu gwarantuje bezpieczeństwo oraz pewność dobrej jakości leadów.

System Navegante:

Platforma dzięki której korporacje i e-commerce mogą zwiększyć sprzedaż towarów i usług poprzez system personalizowanych popup'ów działających w technologii cross device dzięki wykorzystaniu Facebook Analytics. Personalizacja przekazu oparta jest na generowaniu "w locie" odpowiedniego popup'u na podstawie danych z Google Merchant Center i danych analitycznych zebranych w Facebook Analytics. System umożliwia też zarządzanie (lead management) zebranymi danymi poprzez popup'y i eksport ich do zewnętrzych systemów poprzez API, albo synchronizację z już zintegrowanymi systemami takimi jak Focus Contact Center, CrazyCall, Mail Chimp, SMSAPI i innymi, które służą do celów marketingowych lub sprzedażowych.

Przeczytaj także

Nasi partnerzy

  • PIAP
  • Publicity
  • ecth logo