Komisja rewizyjna

KADENCJA KOMISJI REWIZYJNEJ 2018 -2020

Sławomir Rawa

Przewodniczący Komisji Rewizyjnej

Dyrektor Operacyjny, Członek Zarządu, Affility Polska Sp. z o.o.

Ekspert w dziedzinie komunikacji z użyciem narzędzi marketingu zintegrowanego. Biegła znajomość organizacji i realizacji kampanii promocyjnych w połączeniu z siłami sprzedaży. Posiada również wieloletnie doświadczenie związane z budową i zarządzaniem bazami danych. Obecnie zarządza realizacją kampanii telemarketingowych, Adwords/SEO, Social Media, generowaniem leadów, content marketingiem i szeroko rozumianą komunikacją elektroniczną. 

 

Ewa Stańska

Wiceprzewodnicząca Komisji Rewizyjnej

Sales & Marketing, Yellow Box

 

Anna Karwacka

Sekretarz Komisji Rewizyjnej 

 

Tomasz Kostyra

Członek Komisji Rewizyjnej

Partner Dominanta Base&Direct

 

Mirek Młynarczyk

Członek Komisji Rewizyjnej

Client Service Director Albedo Marketing

Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu oraz „Business Studies in Marketing“ w Hampstead Garden Suburb Institute w Londynie. Karierę zawodową rozpoczął pracując w dziale audytu firmy doradczej KPMG. W roku 2002 był jednym z założycieli agencji Albedo Marketing. Od początku istnienia agencja przywiązywała dużą wagę do efektywności realizowanych działań marketingowych stosując zaawansowane narzędzia analityczno – statystyczne. Dziś po 10 latach istnienia Albedo Marketing to prawie 50-cio osobowy zespół pracujący dla liderów rynkowych, tj. m.in.: Philips, Nestle, Henkel, Makro, TUI, Aviko, Whirlpool, Kamis. Agencja specjalizuje się w działaniach z zakresu wsparcia sprzedaży: promocjach sprzedaży i programach lojalnościowych realizowanych w oparciu o autorskie narzędzie jakim jest Smart Loyalty Platform. Prace agencji zdobywały wiele nagród w konkursach branżowych, w tym m.in.: Golden Arrow 2011 dla najlepszego programu lojalnościowego realizowanego na zlecenie firmy Akzo Nobel oraz wyróznienia Golden Arrow za prace dla marek Cersanit i Indesit. Prywatnie zapalony biegacz, który w ubiegłym roku ukończył poznański maraton.

 


 

  Forum Marketingu ZintegrowanegoGolden ArrowInteractive Marketing MeetingNorma EN15838Telemarketer Roku i Złota SłuchawkaPolskie Badania Marketingu Zintegrowanegounikalne pakiety szkoleń.

                    

Przeczytaj także

Nasi partnerzy

  • PIAP
  • Publicity
  • ecth logo