fb linkedin Newsletter

Wyraź swój głos w dyskusji lub przekaż nam swoje opinie i pomysły

Twój głos w dyskusjach branżowych

Aktywność słuchaczy i odbiorców #PozaSkryptem jest właściwie jedynym kryterium sukcesu tego projektu i uzasadnieniem do prowadzenia kolejnych rozmów.

Uważnie słuchamy Waszych głosów i chcemy, abyście to Wy, w jak największym stopniu, tworzyli ten cykl.

 

 

 

 

 

 

Poniżej znajdziecie link do formularza, przez który możecie przekazać nam swoje uwagi, komentarze i pomysły. Czekamy z niecierpliwością na:

  • pomysły na tematy rozmów
  • propozycje ekspertów - można się też zgłaszać samemu ;)
  • uwagi lub propozycje zmian

 

W formularzu znajdziecie też opcję zapisania się na newsletter informujący o kolejnych odcinkach cyklu (polecamy to równolegle z subskrypcją naszego kanału na YouTube).

A jeśli chcielibyście napisać ciepłe słowo o #PozaSkryptem to w formularzu też znajdziecie taką opcję.

Ostatnia możliwość to oczywiście “Inne”, bo jesteśmy pewni, że nasz skrypt nie przewiduje wszystkich tematów, które możecie chcieć nam zgłosić.

Formularz dostępny jest tutaj.

 

Pamiętajcie też, że zawsze czekamy na Wasze komentarze i pytania w trakcie dyskusji live - wszystkie informacje od słuchaczy przekazujemy ekspertom. Najodważniejsi z Was mają także możliwość dołączyć do dyskusji i wyrazić swoją opinię "na antenie" - słuchajcie uważnie odcinków, żeby dowiedzieć się jak to zrobić :).
 

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB, ul. Postępu 15, 02-676 Warszawa (stowarzyszenie@smb.pl). Dane przetwarzamy w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje pytanie albo zrealizowania innego działania, które wskazałaś/-łeś w formularzu, np. wysyłania informacji o nowym odcinku #PozaSkryptem, czy przeanalizowania Twoich uwag i propozycji. Jeśli przetwarzanie danych odbywa się na podstawie Twojej zgody to masz prawo ją w każdej chwili wycofać pisząc do nas na adres: stowarzyszenie@smb.pl. Więcej informacji o zasadach przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.

Partnerzy

Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB
© 2020 by Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB. Realizacja 3W Serwisy Informacyjne