fb linkedin Newsletter

Poranki z email marketingiem

Poznaj lepiej świat email marketingu - i to na dzień dobry!

Email to nieodłączny element strategii marketingowej, który od lat nieprzerwanie towarzyszy marketerom w ich działaniach. Dobrze przygotowany potrafi przynieść zwrot z inwestycji na poziomie 3800%. Ale pod jednym warunkiem - musi być tworzony zgodnie z najlepszymi praktykami. Na szczęście już wkrótce, bo 8-12 października nadarzy się okazja, aby te zgłębić te zasady, podczas Poranków z email marketingiem.

Czym są Poranki z email marketingiem?

Poranki z email marketingiem to coroczny tour po Polsce, podczas którego eksperci z FreshMaila będący jednocześnie członkami Polskiego Stowarzyszenia Marketingu SMB i znający email od podszewki, dzielą się z uczestnikami swoją wiedzą
i doświadczeniem. Słowem - porządna porcja wiedzy na dzień dobry.

Tegoroczne wydarzenie trwać będzie od 8 do 12 października 2018 roku w pięciu miastach Polski:

? Kraków 8.10.2018

? Warszawa 9.10.2018

? Gdańsk 10.10.2018

? Poznań 11.10.2018

? Wrocław 12.10.2018

“To co cieszy najbardziej, to gdy uczestnicy podchodzą po wystąpieniach i kontynuują temat poruszany przez nas na prelekcji. Oznacza to, że było ciekawie i merytorycznie” - mówi Anna Łowczowska, organizatorka Poranków z email marketingiem. Jednak Poranki z email marketingiem to nie tylko okazja do zwiększenia swojej wiedzy w tej dziedzinie marketingu, ale także szansa na wymianę doświadczeń z innymi uczestnikami i efektywny networking. A to wszystko w przyjaznej i nieformalnej atmosferze.

Bilety na wydarzenie można zdobyć za pośrednictwem strony: https://freshmail.pl/poranki

Kup 3 bilety w cenie 2!

Aby skorzystać z promocji, napisz nam wiadomość na adres - szkolenia@freshmail.pl

O czym będą tegoroczne Poranki z email marketingiem?

Wielu marketerów tworząc kampanie nie uwzględnia jednego ważnego aspektu - strategii komunikacji. Bez odpowiednio przemyślanego planu, uwzględnianiu różnych grup docelowych i ich potrzeb, wysyła po prostu wszystko do wszystkich. A nie na tym polega dobry email marketing.

Ale jest na to rada. Marcin Kociuba, Strategy Manager we FreshMailu, opowie o tym, jak zbudować strategię email marketingową
i tym sposobem dotrzeć do coraz bardziej wymagających odbiorców.

Uczestnicy szkolenia dowiedzą się, co zrobić, aby pozyskiwanie odbiorców było efektywne, jak wykorzystać dane o subskrybentach, aby wysyłać lepsze kampanie oraz co zrobić, by zwiększyć sprzedaż dzięki odpowiednio przygotowanej strategii email marketingowej.

Żeby dotrzeć do odbiorców z dopasowanymi treściami, należy podzielić całą listę mailową na grupy charakteryzujące się określonymi cechami, a następnie dopasować do nich odpowiednio treść. Zabieg ten nazywa się segmentacja i personalizacja - i na ten temat wypowie się kolejny prelegent - Elżbieta Krupa, Key Account Manager we FreshMailu.

W swojej prezentacji opowie czym jest segmentacja i personalizacja i jak wpływają one na zwiększenie konwersji z kampanii przez lepszy dobór wysyłanych treści. Uczestnicy dowiedzą się też, co w email marketingu można personalizować - na podstawie praktycznych przykładów i rozwiązań, które pomagają optymalizować wysyłane kampanie.

Po wysłaniu spersonalizowanej kampanii przychodzi czas na analitykę. To ona pozwala na skuteczne optymalizowanie swoich działań email marketingowych, wyciąganie wniosków i lepszym dopasowywaniu się do targetu.

Dlatego właśnie Ewa Kuik, Strategy Specialist we FreshMailu, poruszy temat: Kreacja a analityka - jak połączyć kwestie wizualne
z uzyskanymi danymi?

Ewa przejdzie przez ważne aspekty tworzenia kreacji mailowej. Opowie, jak ważne jest spojrzenie zarówno pod względem estetyki szablonu, jak i kwestii pozyskiwania danych oraz wskaże, jakie parametry wysyłki mają największy wpływ na wskaźniki otwarć
i kliknięć. Zaktualizuje również wiedzę o ograniczeniach lub zmianach na skrzynkach pocztowych, które mają wpływ na wyświetlanie się wiadomości mailowej.

Warto wiedzieć również, kiedy najlepiej jest wysyłać kampanię, aby uzyskać jak najwięcej otwarć maili czy w jaki sposób komunikować się z odbiorcami w zależności od wielkości bazy adresowej. O tym podczas swojego wystąpienia opowie Anna Łowczowska, Head of events & customer education we FreshMailu. W swojej prezentacji Magia liczb - wykorzystaj ją żeby efekty Twoich kampanii były jak z bajki poruszy też temat dopasowania komunikacji do tego, na jakich urządzeniach odbiorcy sprawdzają pocztę.

  Ale to nie wszystko...

Oprócz dawki konkretnej wiedzy, uczestnicy Poranków z email marketingiem zyskają możliwość zdobycia nowych kontaktów, podzielenia się własnymi doświadczeniami czy zadania prowadzącym nurtujących ich pytań.

Przypomnijmy - Poranki z email marketingiem to coroczne wydarzenie, którego celem jest przybliżenie uczestnikom dobrych praktyk wykorzystywania email marketingu w biznesie.

Zapisz się już dziś: https://freshmail.pl/poranki

 

Powrót do listy

Partnerzy

Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB
© 2020 by Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB. Realizacja 3W Serwisy Informacyjne