Aktualności

2019-12-02
Inauguracja Studium Menedżer Contact Center

Już 7 grudnia na Wydziale Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego odbędzie się Inauguracja kolejnej edycji Studium Menedżer Contact Center – wyjątkowego programu szkoleniowego dla przedstawicieli branży cc, którego organizatorami są Uniwersytrt Warszawski oraz Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB. 

W trakcie zjazdu inauguracyjnego odbędzie się oficjalne rozpoczęcie Studium, a także przeprowadzone zostaną wyjątkowe wykłady inicjujące blisko 200 godzinny program edukacyjny projektu. Jacek Barankiewicz, Członek Zarządu SMB i jedna z osób, które tworzyły polski rynek cc przedstawi historię rozwoju i aktualne trendy w marketingu bezpośrednim oraz contact center w Polsce i na świecie. Z kolei dr hab. Tomasz Ochinowski z WZ UW przeprowadzi wykład na temat współczesnego przywództwa i kluczowych kompetencji lidera w jednostkach cc, a także jego roli w budowaniu efektywności takich jednostek. Wykład będzie wstępem do dyskusji panelowej na temat przywództwa, największych wyzwań stojących przed managerami cc i kompetencji, które są potrzebne, aby skutecznie zarządzać działalnością cc. Uczestnikami panelu będą wybitni eksperci branży cc, którzy na co dzień zarządzają wielkimi jednostkami zdalnej obsługi klienta zarówno w modelu outsourcingu, jak i in-house. 

Inauguracja Studium będzie miała formę dnia otwartego – do udziału w spotkaniu zapraszamy wszystkich, którzy chcą wziąć udział w dyskusji na temat kierunków, w których rozwijać się będzie praktyka zarządzania jednostkami cc.

2019-12-07, godz. 09:00-15:00 , Wydział Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, ul. Szturmowa 1/3 w Warszawie

Wstęp na wykłady jest wolny po potwierdzeniu chęci uczestnictwa wysłanym w formie wiadomości e-mail na adres marcin.sosnowski@smb.pl.

Studium to unikalny program edukacyjny organizowany w formule studiów zaocznych, który łączy spotkania z wybitnymi praktykami rynku cc z wykładami kadry dydaktycznej Wydziału Zarządzania na temat kluczowych aspektów zarządzania. Studium to dwa semestry wykładów i warsztatów podzielonych na 9 bloków przedmiotowych, a także wizyty studyjne organizowane w najnowocześniejszych i najbardziej profesjonalnych strukturach cc w Polsce.

Plik do pobrania

Przeczytaj także

Nasi partnerzy

  • PIAP
  • Publicity
  • ecth logo