Aktualności

2010-03-24
Rusza II edycja konkursu Telemarketer Roku

Pierwsza edycja konkursu  okazała się wielkim sukcesem,  zgłoszono 54 kandydatów w dwóch kategoriach: sprzedaż i obsługa klienta, w których zwycięzcami byli Michał Stankiewicz - Bancom Sp. z o.o. / Kategoria Obsługa Klienta, oraz Eliza Łobaczewska - GE Money Bank S.A. / Kategoria Sprzedaż.

„W porównaniu do pierwszej edycji podstawową zmianą jest liczba kategorii” – powiedział Maciej Wielkopolan – prezes Stowrzyszenie Marketingu Bezpośredniego. „Zgodnie z  obietnicą daną w zeszłym roku i na bazie doświadczeń zdobytych przy organizacji pierwszej edycji,  drugą edycję rozszerzyliśmy o następne kategorie:  help-desk i windykacja oraz podzieliliśmy sprzedaż na inbound i outbound . Jesteśmy przekonani, że taka klasyfikacja pozwoli lepiej oddać specyfikę pracy w call/contact centers funkcjonujących na rynku” – dodaje Maciej Wielkopolan.

Zgłoszenia do konkursu „Telemarketer Roku 2010” będą przyjmowane do 30 kwietnia.

Ocena zostanie przeprowadzona w dwóch etapach:

  1. I etap - ocena nadesłanych zgłoszeń nagrań rozmów w poszczególnych kategoriach na podstawie arkuszy ocen opracowanych przez jury konkursu;
  2. II etap (jednodniowy)  - składający się z rozmów symulacyjnych z kandydatami wybranymi po I etapie oraz rozmów indywidualnych z nimi.

Organizatorzy konkursu powołali Radę Programową, której celem było opracowanie regulaminu konkursu. Jury konkursu w składzie: Honorata Lemiesz - Data Contact (Przewodnicząca), Marta Mańdzij – arvato, Andrzej Pichola – Polkomtel, Aleksandra Putek – PCM, Rafał Brożyna – ContactPoint, Elżbieta Gierczak – Bancom, Katarzyna Pietroń - Teleperformance, opracowało kryteria oceny zgłoszonych  konsultantów.

Ogłoszenie listy Laureatów Konkursu nastąpi 18 czerwca na stronie smb.pl/telemarketer_roku, a ogłoszenie zwycięzców konkursu i rozdanie nagród odbędzie się w Warszawie podczas Gali Golden Arrow 25 czerwca 2010r.

Konkursu Golden Arrow współorganizowanego przez SMB i VFP Communications – wydawcę Media i Marketing Polska.

„Liczymy na jeszcze liczniejszy udział niż w roku poprzednim.  Mamy nadzieję, że tego typu działania będą miały pozytywny wpływ zarówno na integrację branży, jak również na poprawę wizerunku zawodu telemarketera. Od lat borykamy się przecież z problemem właściwego postrzegania naszej branży. Zapraszamy więc wszystkich chętnych. Do zobaczenia 25 czerwca 2010 na Gali Golden Arrow.”- powiedział Maciej Wielkopolan

Plik do pobrania

Przeczytaj także

Nasi partnerzy

  • PIAP
  • Publicity
  • ecth logo