Aktualności

2013-06-05
Telemarketer Roku – podsumowanie prac jury po I etapie

Jury 5 edycji konkursu na najlepszego Telemarketera Roku, organizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB, wyłoniło short listę 24 konsultantów zakwalifikowanych do II etapu konkursu (lista dostępna w www.telemarketerroku.pl), który odbędzie się w dniach 10 i 11 czerwca w siedzibie firmy Call Center Poland w Warszawie i będzie się składał z rozmów symulacyjnych z kandydatami wybranymi po I etapie i rozmów indywidualnych z kandydatami.

Podsumowanie ogromu prac poczynionych nad pierwszym etapem Telemarketera Roku 2013, przedstawia przewodnicząca tegorocznego jury – Urszula Zarańska,  Customer Care & Sales Manager EFNI, Koordynator ds. Relacji Kluczowych w Konfederacji Lewiatan- Oceniając rozmowy jury posługiwało się precyzyjnie opisanymi kryteriami przygotowanymi dla każdej kategorii i oceniało, oznaczone zgodnie ze sztuką telemarketingu, etapy rozmów oraz ich poszczególne elementy, nadając punkty w ustalonej skali. Każda rozmowa była odsłuchana przez minimum dwóch przedstawicieli jury. Oczywiście w każdej dyscyplinie poza wyznaczonymi kryteriami, w ocenie znaczną wagę odgrywa doświadczenie jurora. Dlatego z dużą uwagą dobieraliśmy członków jury. Wszyscy jurorzy mogą pochwalić się długoletnią praktyką w branży i doświadczeniem operacyjnym, szkoleniowym i dużą wiedzą z zakresu procesów biznesowych.

Konsultacje dotyczące oceny rozmów trwały między członkami jury do samego końca. Bardzo zależało nam na tym, aby zachować pełen obiektywizm. Konsultacje umożliwiły zachowanie jednolitych kryteriów oceny i stanowiły jednocześnie ciekawe pole do wymiany doświadczeń. Do drugiego etapu zostały zakwalifikowane wyłącznie zgłoszenia, których łączna punktacja przekroczyła średnią punktację z całej grupy w danej kategorii. Dzięki temu mamy pewność, że awansowały zgłoszenia wyróżniające się na tle pozostałych. – podsumowuje Urszula Zarańska.

Przypomnijmy, że jury ocenia kandydatów w 6 kategoriach: Sprzedaż Inbound, Sprzedaż Outbound, Obsługa Klienta, Help desk, Windykacja oraz w kategorii Inne. Nominacje po II etapie konkursu, zostaną ogłoszone 17 czerwca 2013 roku na stronie www.telemarketerroku.pl

 Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie statuetek odbędzie się 27 czerwca 2013, podczas Galii Golden Arrow w MULTIKINIE Złote Tarasy w Warszawie.

 

 

(za Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB)

Plik do pobrania

Przeczytaj także

Nasi partnerzy

  • PIAP
  • Publicity
  • ecth logo