Aktualności

2018-10-01
UNIQUE ONE obsługuję Loterię Pełną Złotych dla Płatków Śniadaniowych NESTLÉ

UNIQUE ONE obsługuję Loterię Pełną Złotych dla Płatków Śniadaniowych NESTLÉ

Agencja UNIQUE ONE wygrała przetarg i odpowiada za obsługę loterii Płatków Śniadaniowych marki NESTLÉ (Cereal Partners Poland Toruń-Pacific Sp. z o.o).

Loteria o charakterze instant win przebiega pod hasłem „Loteria Pełna Złotych”. Przyjmowanie zgłoszeń rozpoczęło się 24.09.2018 i potrwa do 2.12.2018. Aby wziąć udział w loterii należy kupić promocyjne opakowanie Płatków Śniadaniowych NESTLÉ (CINI MINIS, NESQUIK, CHOCAPIC, CHEERIOS MIODOWY, COOKIE CRISP, LION CARAMEL & CHOCOLATE), a następnie zarejestrować kod na www.nestle-cereals.com/golden-cereal i dowiedzieć się czy się wygrało. W loterii można wygrać nagrody pieniężne: 1500 nagród po 100 zł oraz 100 nagród po 500 zł. Loteria zakończy się losowaniem pięciu nagród głównych o wartości 10 tysięcy złotych każda. Należy zachować wszystkie opakowania ze zgłoszonymi kodami. Loteria skierowana jest do osób, które ukończyły 18 lat.

Agencja UNIQUE ONE jest odpowiedzialna za obsługę loterii (przyjmowanie zgłoszeń, obsługę prawną, weryfikację zgłoszeń, wysyłkę nagród), a także za adaptację materiałów POS. Loterię wspiera kampania telewizyjna we wszystkich największych stacjach telewizyjnych w listopadzie, działania w Internecie obejmujące kampanię video, display, media społecznościowe oraz materiały POS. Za planowanie i zakup mediów odpowiada dom mediowy Wavemaker.

 

Plik do pobrania

Przeczytaj także

Nasi partnerzy

  • PIAP
  • Publicity
  • ecth logo