fb linkedin Newsletter

ZDALNI DO PRACY - OBSŁUGA PROCESÓW MASOWYCH W MODELU ROZPROSZONYM.

Obecnie mamy rynek pracownika! Nie ma ludzi do pracy w obsłudze klienta! Nie ma dostępnych na rynku odpowiedzialnych pracowników! Firma mogłaby się rozwijać szybciej, gdyby nie braki kadrowe!....

Znasz to? Można rzec, że to mantra powtarzana i przekazywana z ust do ust przez rzesze menadżerów, która kreuje rzeczywistość biznesową naszych czasów. Wcale tak być nie musi. Są firmy, które skutecznie temu zaprzeczają. Sięgają po nowatorskie w Polsce, ale sprawdzone na świecie, metody zarządzania i osiągają zaskakująco dobre wyniki. Mowa o telepracy. I to telepracy szczególnej, bo wykorzystywanej w obsłudze procesów masowych - w działach Call Center, Back Office czy innych shared services. Da się!

Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB oraz firma EFEKTUM Wojciech Nadejczyk SKA serdecznie zapraszają na wspólną konferencję pt.
ZDALNI DO PRACY - OBSŁUGA PROCESÓW MASOWYCH W MODELU ROZPROSZONYM.
Będzie to konferencja przybliżająca popularny na świecie model pracy zdalnej, zakorzeniony już w Polskiej praktyce biznesowej.

Podczas konferencji omówione zostaną najważniejsze zagadnienia związane z pracą w modelu rozproszonym (zdalnym), od najczęściej pojawiających się obaw, barier we wdrożeniu lub przygotowaniu się do pracy zdalnej, przez korzyści z niej płynące oraz niezbędne zmiany które trzeba przeprowadzić w organizacji, aby skutecznie wdrożyć telepracę.

Tematami przewodnimi konferencji będzie szeroko rozumiane bezpieczeństwo danych, narzędzia informatyczne wspomagające pracę zdalną oraz modele zarządzania zespołami rozproszonymi, czyli aspekty najczęściej podnoszone przy dyskusjach o wdrożeniu telepracy.

Zaproszeni prelegenci to praktycy, którzy na co dzień zarządzają lub wspierają pracę zdalną, będą dzielić się swoimi doświadczeniami, porażkami oraz nierzadko zaskakującymi korzyściami płynącymi z obsługi procesów masowych (wymagających pracy zespołowej, nie tylko indywidualnej) z domów. 
Przybliżone zostaną też plany ustawodawcy dot. zmian prawnych ułatwiających telepracę i zmniejszających obowiązki ciążące obecnie na pracodawcy zatrudniającym pracowników zdalnych (ustawa o pracy z domu). 

Na koniec odbędzie się panel dyskusyjny o przyszłości telepracy, w tym obsłudze procesów masowych, w Polsce.

Współorganizator konferencji, firma Efektum na co dzień udowadnia swoją pracą, że można pracować dla wielkich klientów i spełniać ich wielkie oczekiwania, zatrudniając wiele, bo ponad 300, pracowników… gdzie WSZYSTKIE te osoby pracują wyłącznie z domów. Ma zatem mandat do przybliżenia tej tematyki.

Jeśli chcesz wiedzieć jak powiększyć swoje szanse na skuteczną rekrutację pracowników, dowiedzieć się jak skutecznie obniżyć koszty pracy, jakie procesy biznesowe nadają się do telepracy oraz jak najwięksi gracze na rynku wdrażają u siebie teleprace, koniecznie weź udział w tej konferencji.

Liczba miejsc jest ograniczona, dlatego już dziś zapewnij sobie udział w spotkaniu praktyków telepracy. 
Zapraszamy na https://zdalnidopracy.evenea.pl/ 

Powrót do listy

Partnerzy

Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB
© 2020 by Polskie Stowarzyszenie Marketingu SMB. Realizacja 3W Serwisy Informacyjne